Geslaagde feestavond waterbasketbal afdeling VZ&PC Nautilus

Geschreven door Manuel Bastiaans.

Afgelopen zaterdag 29 augustus kwamen leden van de waterbasketbal afdeling VZ&PC Nautilus samen voor een gezellige feestavond. In een sfeervol versierde feesttent werd er volop bijgepraat, gelachen en natuurlijk genoten van lekker eten en drinken.

Een van de hoogtepunten was de spannende pubquiz, georganiseerd door Kevin Kanters. Uiteindelijk ging groep Nautje er met de winst vandoor. Het verschil met de nummer twee was slechts één punt en met de nummer drie twee punten. Daarmee was de quiz tot het einde spannend en waren de teams mooi aan elkaar gewaagd.

Ook werden drie jubilarissen in het zonnetje gezet: Willy van Grunsven en Miranda van Schaijk vanwege hun 35-jarig jubileum en Mark van der Heijden vanwege zijn 10-jarig jubileum. Van harte gefeliciteerd!

De frietkar werd ondertussen goed bezocht en zorgde voor een lekkere traktatie tijdens de avond. Een groot woord van dank gaat uit naar Kevin Kanters voor de organisatie van de pubquiz en naar Willy en Marie-José voor het beschikbaar stellen van hun huis en tuin.