Code blauw

Geschreven door Wilbert.

Nautilus is druk aan de slag voor een veilig en sportief zwemklimaat te creëren. We zijn begonnen om onze vereniging te laten toetsen of we in aanmerking komen voor een gratis verklaring omtrent gedrag voor onze vrijwilligers. Nadat we die ontvangen hebben zijn we met de aanvraag van de VOG begonnen. Eerst voor het bestuur en inmiddels voor alle vrijwilligers binnen onze vereniging.

Met dit beleid lopen we een stukje voor op dat van de KNZB. De zwembond zal met ingang van 2018 alle vrijwilligers verplichten om een VOG te kunnen overleggen.


Algemene contact informatie:

info@vzpcnautilus.nl

Waterpolo contact informatie:

waterpolo@vzpcnautilus.nl

Zwemmen contact informatie:

zwemmen@vzpcnautilus.nl

Snorkelen contact informatie:

snorkelen@vzpcnautilus.nl

Mee doen met een proefles?

Vraag nu aan!

Sponsors van Nautilus: